Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obyvatelé Sobkovic rozhodnou o větrnících

27. 3. 2011

To ví zřejmě jen ten, kdo po obci údajně roznášel kopie s jeho názorem na větrníky. Starosta Josef Faltus to nepopírá, když říká: „Nevím, jestli to někdo roznášel, možná někdo ze zastupitelů, je to možné.“
Napětí v rozhádaných Sobkovicích graduje. Minulý týden proběhla schůzka s investorem. V sobotu by otázku výstavby dvou větrníků měla rozhodnout anketa, která se uskuteční na obecním úřadě od 13 do 20 hodin. Sto devadesát tři oprávněných hlasujících dvěma tahy ruky rozhodne: udělá jich většina křížek u odpovědi „ano“, nebo převládne „ne“ jako v sousedním Studeném? „Šance vidím padesát na padesát, anketa rozhodne. Bude to nejčistší řešení, doufám, že se to už ukončí,“ neskrývá starosta.

(zdroj: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/obyvatele-sobkovic-rozhodnou-o-vetrnicich20110217.html)

 

Diskuse k tomuto článku:

Senátor zastupující větrníkáře - autor Josef Uher

Když jsem před senátními volbami viděl plakáty pana Petra Šilara s textem "Krajinu v srdci půdu v dlaních" nevěřil jsem svým očím. Tento pán nevynechal v nedávné minulosti snad jedinou příležitost a spolu s investory se zúčasňoval veřejných schůzí kde bezostyšně loboval za výstavby VE v našem okolí a podle mého názoru by větrníkářům "prodal" nejenom "naše" kopečky ale i údolí. Proto mě názory tohoto člověka nepřekvapují. Jak využije svého vlivu jako senátor se dalo předpokládat. Je ale vidět, že většina Sobkovických občanů si uchovala zdravý rozum bez ohledu na názory některých našich moudrých politiků.

(zdroj: http://orlicky.denik.cz/zpravy_region/obyvatele-sobkovic-rozhodnou-o-vetrnicich20110217.html?diskuse=1)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář