Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladkov: Odpůrci větrníků spustili nový web

10. 3. 2011

Orlickoústecko – Deník sleduje situaci kolem plánované výstavby větrných elektráren. V pondělí odpůrci spustili stránky www.vtemladkov.estranky.cz.

Informovat by měly o záměrech od Sobkovic přes Studené, Vlčkovice, Mladkov až do Lichkova. 

(re)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přiroda

(josef schöndorf, 1. 4. 2011 12:52)

Zdravym všechny přizdnivce a odpurce vte a ničeni naši krasne přirody tento kout je jediny svym spusobem ti kdo to tu znaj mě daj zapravdu penězma se to neda zaplatit vyme jaka je sytuace lidi by se měli zcelit nikoliv vytvařet napěti hamyžnosti ničemu nedocilime vemme si přiklad z mynulosti jakou zlou krev nam to přineslo tak si myslim měli by jsme hlavně myslet na dalši generace co přijdou ponas ukončete rozbroje nikdo nic nam neda zadarmo rdzavym všechny lidi dobre vule Josef.

Re: přiroda

(Jiří P.Mladkov, 7. 4. 2011 13:32)

Milý Pepo , jsou-li všichni odpůrci vte tvého kalibru,tak nás potěš Bůh, zdravím,ne zdravym,způsob,ne spůsob,za pravdu,ne zapravdu,víme,ne vyme,situace,ne sytuace,z minulosti,ne z mynulosti,po nás,ne ponas , vůle,ne vule,nedá,ne neda atd. Je to bída,kdybych na tom byl s pravopisem tak jako Ty,tak bych to raději veřejně neventiloval, každý přece nemusí vědět jak na na tom jsem i když je pravdou,že hrubé pravopisné chyby svých příznivců odpůrci vte schovívavě přehlížejí a o to víc napadají případné pravopis.chyby svých odpůrců,když na nějakou narazí.Tak klidně Pepo piš. Každý hlas dobrý.

Re: Re: přiroda

(Pavel Minář, 20. 4. 2011 18:24)

Vážený pane Jiří P.
Je pravdou, že textový projev p.Schöndorfa je takový jaký je. Obsahově to však plytké a zcestné zdaleka není. Já osobně nemám u těch hlavních příznivců(zde si dovolím použít Váš výraz) problém s pravopisem, nýbrž s jejich mnohde zjevným nedodržováním nejen právních předpisů, ale i obecně závazných norem tohoto státu.V tomto ohledu se mi zdá poukazování na nedržování pravopisu p.Schöndorfem zcela bagatelní.
á propos!
V dobách minulých měli ti, kteří místo podpisu připojovali tři křížky mnohdy větší právo než já dnes, kdy připojuji gramaticky správný podpis!

Poděkování

(Jirka, 10. 3. 2011 15:46)

Za všechny děkuji Orlickému deníku za prezentaci.