Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je nový milenec překrásné Geislerové? Miliardář se zvláštními kontakty

26. 4. 2012

Co je tento fešák zač? Kdysi u nás založil vydavatelství, které publikuje nejprodávanější módní magazíny v Česku. Po prodeji přesedlal na solární byznys. A tam vydělal neuvěřitelné peníze. Například za pět miliard prodal společnosti ČEZ dvě největší solární elektrány v Česku.

Má to ale háček. Od konkurence by elektrárny byly skoro o 1,16 miliardy levnější. Že by jedno z dalších neprůhledných výběrových řízení? V Shenarově firmě se angažuje advokát Dalibor Šachta, který léta spolupracuje s lobbistou Ivo Rittigem, napojeným na ODS.

V každém případě, Aňa našla pořádný ropovod. Shenarovo konto rozhodně jen tak nevyteče. Jen bude muset být obezřetná, aby se nenašla v okolí prima kolegyně, které se Shenar také zalíbí a začne boj. Miliardářů a navíc velkých krasavců tady totiž nepobíhá mnoho!

(zdroj: http://www.super.cz/10989-kdo-je-novy-milenec-prekrasne-geislerove-miliardar-se-zvlastnimi-kontakty.html)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Obnovitelné zdroje mají zlaté dno

(Urban, 27. 4. 2012 14:38)

Zdravím,
Myslím si, že na stránky patří i tento článek. Konečně o toto v obnov. zdrojích také jde. Jenom náš malý vesničan může zírat a statečně podporovat další budování obnov. zdrojů. Proto také nebyly "zakomponovány" ( Brůnovo slovo) dodatky do smlouvy v té verzi, jak byly původně připraveny. To jest, převod na třetí osobu a další body. Odměna čeká na každého, kdo tomu nebude bránit, ač by měl. V případě Lichkova a Mladkova je tzv. " Smlouva o spolupráci" z důvodů veřejnosti neznámých, jen cárem papíru. Proč ? To ví jen ti, kteří mají v ruce dodatky a návrhy k této smlouvě.Veřejnost by o obsahu těchto dodatků a návrhů věděla, pokud by to bylo "zakomponováno" do této smlouvy. Z mnoha dalších "nezakomponovaných" bodů je také bod, kde se uvádí, že tuto smlouvu bude schvalovat obyvatelstvo Lichkova v referendu.To samé platí i pro Mladkov, proto, že toto bylo zpracováno pro obě obce. Jak se říká "člověk míní, Synergion (Bůh) mění. Časem a po přečtení si podobných článků se již dnes nedivím, proč jsou "Smlouvy o spolupráci"
obou obcí, tak v vyšpekulované. A už vůbec se nedivím, že "Smlouva o spolupráci" obce Lichkova má tolik "záhad" ohledně schválení zastupitelstvem. Asi to za riziko stojí, přidělat ke smlouvě dodatek, že smlouva byla schválena zastupiteli. Nikdo to přece nebude zkoumat, jestli v zápise je napsáno, že byla schválena smlouva nebo pod stejným bodem jednání, že byl vybrán investor. Je také zajímavé, že pokud si poslechneme veřejnost v obou obcích a někteří jsou i zastupitelé, tak je značně vyvádí s pohody přítomnost politiků ve statutárních orgánech firem. Kde, jak je známo mají odměny, které většina lidí nevydělá za celý svůj život. Pokud se ale podíváme u nás doma ( Mladkov, Lichkov)
máme hnedle také podobný případ. Oba starostové ve statutárních orgánech Synergionu. Rozdíl je ten, že všichni mlčí. A hlavně mlčí ti, kteří by v tom měli udělat pořádek. Myslím tím zastupitele. V případě Lichkova je to ještě horší, a to, že starostu do této pozice zastupitelstvo neodsouhlasilo. V jedno přeci ale věřím, pokud se neudělá pořádek v tom nejnižším stupni, to znamená ve své vesnici, tak nebude nikdy pořádek a nikde. Velká část starostů jde do vyšší politiky i z vesnic a malých měst a pokud tam jde již z touto školou, tak jak to může dopadnout. Ve vysoké politice se už jen naučí všechno svinstvo dělat ve větším rozměru.

Urban